O projekcie

Forever Hungry to:

— głód najnowszej wiedzy na temat zdrowego stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem dietetyki,

— lekkostrawne porady dla dbających o to, by duch był w zdrowym ciele,

— zaspokajanie apetytu na wiadomości o interesujących wydarzeniach, zwłaszcza lokalnych, np. targach zdrowej żywności, wykładach i konferencjach o zdrowiu, imprezach sportowych.

Założenie bloga Forever Hungry wynika z poczucia, że znajomość najnowszej wiedzy żywieniowej wielu osobom jest wciąż obca. A szkoda, bo świadomość tego, co źle, a co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, jest niesamowicie istotna.

Badania przeprowadzone w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat dowiodły, że istnieje ścisła zależność pomiędzy dietą a zdrowiem człowieka. Idealnie byłoby, gdyby każdy miał dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu dietetyki. Tym bardziej, że żyjemy coraz dłużej i  jak najdłużej chcemy cieszyć się sprawnym i pięknym ciałem.

Autorką bloga jest Paulina Dziubak  dietetyk i tłumacz, pasjonatka zdrowego stylu życia. Paulina jest absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Public Health Nutrition na University of Eastern Finland. Po zdobyciu dyplomu dietetyka rozpoczęła studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku lingwistyka stosowana, specjalizując się w tłumaczeniach z języka rosyjskiego i angielskiego.

Powołując do życia Forever Hungry, autorka bloga postanowiła wykorzystać swoje dwie największe pasje, tj. dietetykę i naukę języków obcych oraz podzielić się swoją wiedzą z innymi. Na blogu, poza autorskimi artykułami, pojawiać się będą również jej tłumaczenia materiałów anglojęzycznych oznaczone tagiem #tłumaczenie.

Pomysły i propozycje współpracy proszę kierować pod adres: paulina@foreverhungry.pl

Jeśli chcesz być informowany o nowych postach, zapisz się TUTAJ

Jedna myśl nt. „O projekcie

 1. Macy

  Hi Paulina

  I hope my email find you well.

  My name is Macy, a project manager from Textappeal. Nice to e-meet you.

  We are an international marketing consultancy providing local market insight and transcreation solutions for big and small brands around the world. Please feel free to have a browse on our website to get a better idea of who we are and what we do: http://www.textappeal.com.

  Now we are expecting a big project for tobacco brand, I’m writing to ask your general availability this month. Since I notice you write a lot about healthy lifestyle, but I still would like enquire. Or maybe for the future project? Hope after you look at our website found some interest in working with us.

  Looking forward to hearing from you soon

  Best,
  Macy

  Macy Lin
  Project Manager Languages
  Textappeal
  T: +44 (0)207 5534714
  http://www.textappeal.com

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *